| Мощност | 15,70 kW |
| КПД | 76,3% |
| Гориво | Дърва |
| Диаметър на димоотвода | 180 мм |
| Разход на гориво | 3,5 кг/час |
| Тегло | 360кг |
| Отопление | Въздух |
| Тип | За вграждане |
| Размери Ш/Д/В мм | 627х347х690 |
| Гаранция | 2 години |
Панорамна камина за вграждане, за топъл въздух "MCZ PLASMA 50T WOOD" - Италия
Панорамна камина за вграждане, за топъл въздух на дърва "MCZ PLASMA 50T WOOD" - Италия.
Голямо стъкло за по-широк панорамен изглед към огъня в камерата. Предназначена за естествена конвекция на топлия въздух или за отопление на до две допълнителни помещения с помощта на въздуховоди (след добавяне на система Comfort Air - опция). Камината е в комплект с компенсационна рамка "Passe Partout" с дебелина 3 мм и е подходяща за монтаж без облицовка. Високоефективно изгаряне, в съответствие Еcodesign 2022 (по-ниски вредни емисии). Покритие на горивната камера „Alutec“ със самопочистване (при използване на сухи дърва). Отваряне на вратата - чрез приплъзване нагоре при зареждане и на 45° за лесно почистване на стъклото.
Системи за контрол на работата:
"Easy Going" е нова интуитивна и опростена система за настройки. Изцяло ориентирана за лесно управление от потребителя - избирате от 5 опции, в съответствие с използването на камината:
- "Start" - за бързо запалване;
- "Clean" - за почистване на стъклото с въздушна струя;
- "Comfort" - за по-жив пламък, постигнат чрез точен баланс на първичен и вторичен въздух;
- „Performance“ - за по-добър топлообмен на камината;
- "Sleep" - за изгаряне с много малко кислород и увеличаване продължителността на горенето с едно зареждане.
Системата "Easy Switch" предлага възможност за използване на дръжката или ръката, като така потребителят сам дава приоритет на удобството при използване или на естетиката (изчистен изглед). Енергиен клас A+ . Високоефективно изгаряне в съответствие Еcodesign 2022 (по-ниски вредни емисии).
Габаритни размери:
Котли стоманени на дизел или газ “GS А“, от 58 до 1160 kW
Прес тройник редукция, I.V.A.R.
Електроди за горелки
Камина за директен монтаж, за топъл въздух на газ метан или пропан-бутан "KOZA AB G20".
Прес коляно двойно 90°, I.V.A.R.