| Тип | За директен монтаж |
| Гориво | Пелети |
| Отопление | Въздух |
| Мощност | 8 kW |
| Разход на гориво | 0, 5 - 1,6кг/час |
| Работа с едно зареждане (min-max мощност) | 30-8 часа |
| Коефициент на полезно действие | 87,5% |
| Диаметър на димоотвода | 80 мм |
| Тегло | 190 кг |
| Капацитет на бункера | 23л/15кг |
| Габаритни размери (Ш/В/Д) | 750 x 805 x 555 мм |
DECO AIR 8 M1
Малка пелетна камина в класически стил, изработена от чугун с обшивка в черен цвят. Запечатана структура и интелигентно управление на горенето с технология Maestro+.
Идеално решение за пестене на място, благодарение на малките си габаритни размери, този продукт е идеалното решение за оптимизиране на жилищното пространство. Например, той може да бъде идеално инсталиран в съществуващо огнище, като по този начин се получава едновременно „британски“ щрих и ефективно решение за отопление. Плъзгащият се отвор на резервоара за пелети прави зареждането изключително лесно. Версията Maestro+ се предлага с отвор за дим отгоре или отзад (с опционален капак на отвора).
Габаритни размери:
Топловъздушен апарат – котел на твърдо гориво “KOMBI SPM-KN”
Котли на пелети "MCZ SELECTA" -15kW/20kW/25kW
Пелетни горелки PYRO 90 PRO, PYRO 150 PRO, PYRO 250 PRO и PYRO 450 PRO
Кран сферичен с холендрова гайка - за газови котли
Комин гладък от INOX без топлоизолация, със силиконови гарнитури ATRITUBE