| Мощност | 16/23kW |
| Гориво | Пелети |
| КПД | 92% |
| Отопление | Вода |
| Тип | За директен монтаж |
| Диаметър на димоотвода | 80 мм |
| Размери Ш/Д/В мм | 894x1100x413 мм |
| Капацитет на бункера | 40л/26кг |
Пелетна камина с водна риза "MCZ THEA HYDRO 16/23" - Италия
Пелетна камина с водна риза "MCZ THEA HYDRO 16/23" - Италия.
Предлага се в две версии на мощността 16 kW и 24 kW. Thea е хидро печка “slim” формат, идеална за коридори и затворени пространства. Освен че загрява водата на радиаторите или на системата за подово отопление, той разполага с преден вентилатор, осигуряващ нужното количество топлина на помещението, в което е монтиран. Стоманени страни в тъмно, сребристо, бордо и бяло. Предлага се в две версии на мощността 16 kW и 24 kW.
Стоманена структура; метални странични панели.
Подходяща за помещения с ограничено пространство - 41,4 см в дълбочина.
Цветове: стоманени страни в тъмно, сребристо, бордо и бяло.
Тази камина може да се управлява с контролен панел, монтиран отстрани на камината, с лесни и интуитивни функции, подходящи за тези, които предпочитат наистина просто решение. Благодарение на системата Easy Connect, тази печка може да се управлява дистанционно чрез смартфон със специално приложение и Wi-Fi комплект, който се продава като опция.
В този продукт капацитетът на чекмеджетата за пепел е увеличен до почти 5 литра, а капацитетът на отделенията до повече от 8 литра, което се равнява на около една седмица работа на камината без изпразване (средна консумация на енергия, 8 часа/ден работа).
Винтова компресионна връзка за помпени групи
Прес адаптор женски I.V.A.R.
Прес тройник женски, I.V.A.R.
Пелетна камина за въздушно отопление "PELLET Hall 12"
Панорамна камина за вграждане, за топъл въздух "MCZ PLASMA 75 DX/SX WOOD" - Италия