| Мощност | 23 kW |
| КПД | 89,42 % |
| Гориво | Пелети |
| Тегло | 220 кг |
| Разход на гориво | 2,5 - 5 кг/ч |
| Отопление | Вода |
| Тип | За директен монтаж |
| Диаметър на димоотвода | 80 мм |
| Размери Ш/Д/В мм | 62x62x111 см |
| Гаранция | 2 години |
# 642
Пелетна камина с водна риза "PELLET Hydro 23"
Технически характеристики
Описание на продукта
Пелетна камина с водна риза за директен монтаж "PELLET Hydro 23"
Комплект с:
- електронна енергоспестяваща помпа,
- мембранен разширителен съд,
- предпазен вентил 1/2"-3bar,
- дигитално табло за управление със седмичен програматор
Цветове на страничните панели: крем; черен; бордо; сив
Силиконови гарнитури за комини ATRITUBE
Кран сферичен намалено пропускане
Прес тройник женски, I.V.A.R.
Пелетна камина за въздушно отопление "MCZ ALYSSA Air 6 M1" - Италия
Фотоклетки