| Мощност | 33 kW |
| КПД | 89,42 % |
| Гориво | Пелети |
| Тегло | 250 кг |
| Разход на гориво | 3-7 кг |
| Диаметър на димоотвода | 80 мм |
| Отопление | Вода |
| Тип | За директен монтаж |
| Размери Ш/Д/В мм | 61х75х111 см |
| Гаранция | 2 години |
# 643
Пелетна камина с водна риза "PELLET Hydro 33"
Технически характеристики
Описание на продукта
Пелетна камина с водна риза за директен монтаж "PELLET Hydro 33"
Комплект с:
- електронна енергоспестяваща помпа,
- мембранен разширителен съд,
- предпазен вентил 1/2"-3bar,
- дигитално табло за управление със седмичен програматор
Цветове на страничните панели: крем; черен; бордо; сив
Ел. табло за нафтов котел
Котли на пелети „ARCA Granola Aut“ от 20 до 260 kW
Колектори 1“ за подово отопление на евроконус, IVAR EUROK - Италия
Камини с водна риза "DYNAMIC KA" 12/18/25/33/40/50/60kW
Стойки за покрив