| Мощност | 8,7kW |
| КПД | 91% |
| Гориво | Пелети |
| Капацитет на бункера | 28л |
| Тегло | 120кг |
| Разход на гориво | 0, 6 - 1,7кг/час |
| Тип | За директен монтаж |
| Диаметър на димоотвода | 80 мм |
Пелетна камина за въздушно отопление "MCZ GEA Air 8.7"
Пелетна камина за въздушно отопление "MCZ GEA Air 8.7" - Италия. Стоманена структура; керамичен горен капак; прахово боядисани метални странични панели; чугунена предна врата и решетка. Горивна камера Alutec®. Комплект с: дигитално табло за управление със седмичен програматор настройка, дистанционно, вградени два вентилатора за (за топъл въздух и димни газове).
Системи за контрол на работата:
![]() |
НАЙ-ДОБРОТО ГОРЕНЕ Благодарение на изключително надеждния и точен сензор, вграден в камината, количеството въздух за горене се променя постоянно в зависимост от количеството на пелетите в кошничката. По този начин се осигурява ефективност и качество на горенето, по-ниска консумация на гориво, ниски емисии в атмосферата и по-рядко почистване.
ЛЕСЕН МОНТАЖ НА КОМИНА С тази система процесът на горене е ефективен и надежден независимо от типа на комина. При други камини това не е така и често създава проблеми.
ТИП НА ПЕЛЕТИТЕ Камините притежаващи уникалната система „Active system” автоматично адаптират режима на работа според едрината на пелетите – |
![]() |
Благодарение на тази функция, можете да управлявате и програмирате камината от мобилния си телефон - вътре или извън дома. |
Цветове: Бордо

.png)
Капак от INOX на винт ATRITUBE
Електронен диференциален термостат “INTIEL-DT3” и “INTIEL-DT3.1”
Пропилен гликол - разтвор и концентрат
Термосифонни системи
Пелетна камина с водна риза "MCZ JAZZ HYDROMATIC 30R" - Италия